Stolarka okienna

 

Nasza oferta:

Stolarka PCV

Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii.

Finezyjne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania – to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.

Stolarka drewniana

Okna drewniane wykonane z drzewa sosnowego i meranti w systemie Softline charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Składa się na to piękna forma zaokrąglonego profilu, dzięki której uzyskuje on opływowe kształty o gładkiej, lśniącej powierzchni.

Doskonałą jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w systemie Softline zapewnia drewno lite klejone trójwarstwowo wysuszone do odpowiedniej wilgotności.

Dodatkowo żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami, których linia współgra z łagodnymi konturami całości. Konserwacja stolarki drewnianej jest bardzo łatwa i nie trwa dłużej niż jej czyszczenie.

Ślusarka aluminiowa

Nasza firma oferuje ślusarkę aluminiową: drzwi zewnętrzne, okna, witryny oraz ścianki działowe.

Elementy aluminiowe powstają na bazie systemów dostarczanych przez renomowanych producentów profili.

Lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszkleń, dają możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych konstrukcji architektonicznych.

Drzwi Tarasowe

Drzwi PSK to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni, w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. System uchylno-przesuwny umożliwia przesunięcie bez problemu skrzydła o szerokości nawet 1,6 m, tworząc światło przejścia do 1,5 m.

Specjalne okucia pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły. Dzięki dużej powierzchni szyb, wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Z kolei nowoczesne drzwi HST pozwalają wykonać zabudowę o wymiarze nawet 6,5m i uzyskać niski próg przejściowy wyrównany z podłogą. Drzwi HST charakteryzują się również bardzo łatwą obsługą